Rubriky
FREE Self-concept Škola negativního myšlení

Afirmace: SC a mentální dieta

Zdravím! Tento seznam afirmací jsem použila při tvorbě subliminals pro webinář Mentální dieta ke zhmotnění záměru. Hodinovou nahrávku těchto subliminals bez hudby a ve smyčce, pouze s růžovým šumem, si můžete poslechnout ve Škole negativního myšlení (1. a 2. stupeň).

Rubriky
FREE Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

Tvůj SP = tvůj odraz

Před nedávnem jsem zveřejnila pro 1. stupeň Školy negativního myšlení článek FAQ: manifestace specifického člověka. Měl asi šest podsekcí a v podstatě jsem se zabývala zásadními otázkami, které souvisí s tímto tématem.

Nepokryla jsem jej zdaleka tak, jak by bylo potřeba, proto se budu manifestací specifického člověka zabývat následující týdny nadále.

Nezapomeň nakonec přeskočit na konec článku, kde najdeš lehoučký shadow-work-sheet. Protentokrát jej uvolňuji i pro Školku. 🙂

Rubriky
FREE Shadow work Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

Zrcadlení 3D reality: osobní příběh

Vyprávění na téma 3D realita a jak nám ukazuje naše tajné strachy. Tak tajné, že o nich nevíme ani my.

Rubriky
FREE Škola negativního myšlení

Afirmace: Subliminals pro ženy

Seznam afirmací z nahrávky “Subliminals pro ženy, afirmace pro lásku” a “Subliminals pro ženy”

Rubriky
FREE Shadow work Škola negativního myšlení

Úvod do limitologie

Můj obsah je stavěn na prozkoumávání a následné bourání limitů a bloků. Oproti profesionálním terapeutům a mindset koučům jsem já jen obyčejná bloggerka, která se rozhodla naučit limity poznávat a analyzovat zevnitř.

Rubriky
FREE Shadow work Škola negativního myšlení

Proč “škola negativního myšlení”?

Celý život se zabývám osobním rozvojem a celý život poslouchám, že musím – myslet – pozitivně. A zabývat se hlavně hezkými věcmi, svými touhami a zpětně, když se ohlédnu na svůj život, tak dokážu uznat, že nakonec je to pravda. Ale hovno nebude chutnat líp, když ho poleješ javorovým sirupem. Furt to bude hovno.