Rubriky
Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

Jak jsem si nechtěně manifestovala “třetí stranu”

Protože vás téma manifestace specifického člověka zajímá, rozhodla jsem se vám otevřít s intimním příběhem, jak jsem si manifestovala třetí stranu.

Rubriky
Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

3D realita má právo na existenci, ale…

…ale… ALE… ale ty rozhoduješ, co PŘIJMEŠ ZA SVÉ. Odlišme si mezi dvěma způsoby PŘIJETÍ, z nichž oba musíš ovládat.

Rubriky
FREE Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

Tvůj SP = tvůj odraz

Před nedávnem jsem zveřejnila pro 1. stupeň Školy negativního myšlení článek FAQ: manifestace specifického člověka. Měl asi šest podsekcí a v podstatě jsem se zabývala zásadními otázkami, které souvisí s tímto tématem.

Nepokryla jsem jej zdaleka tak, jak by bylo potřeba, proto se budu manifestací specifického člověka zabývat následující týdny nadále.

Nezapomeň nakonec přeskočit na konec článku, kde najdeš lehoučký shadow-work-sheet. Protentokrát jej uvolňuji i pro Školku. 🙂

Rubriky
FREE Shadow work Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

Zrcadlení 3D reality: osobní příběh

Vyprávění na téma 3D realita a jak nám ukazuje naše tajné strachy. Tak tajné, že o nich nevíme ani my.

Rubriky
Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

FAQ: Manifestace specifického člověka

Ve věci manifestace záměru je manifestace člověka trošku oříšek. Jednak nám vyzrcadlí spoustu věcí, které nechceme vidět (ale zpětně si tak můžeme ultimátně pomoct), jednak se jedná o téma pro spoustu věcí zapovězené. Tento článek vám zesumíruje zásadní problémy, se kterými se můžete při manifestaci SP potýkat.

Rubriky
Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

Birds before land (BBL)

Co to znamená, když mluvím o “ptácích nad pevninou” nebo o “holubici míru” v kontextu se zákonem předpokladu a manifestací záměru? Proč se máme radovat z “neúplné” manifestace záměru?

Rubriky
Škola negativního myšlení Zákon předpokladu

Everyone Is You Pushed Out (EIYPO)

Jedna ze základních myšlenek zákona předpokladu je přímo tato. Fráze z “goddardovštiny” se často překládá jako “všichni jsou tvým odrazem” nebo “celý svět je tvé zrcadlo”. Je to ale přesný překlad? Jak se toto pravidlo projevuje v reálu?